Biznis Články, Novinky Z AMAZINES.COM

Biznis Články, Novinky Z AMAZINES.COM

Už ste niekedy boli tak unavení, že si sa cítil, akoby vaša hlava bola ísť na prasknutie? Táto správa poskytuje informácie o Národnej Stratégie Prevencie - komplexný plán s dôkazoch založené odporúčania pre budovanie zdravého a bezpečného prostredia, rozširovanie prístupu ku kvalitnej starostlivosti, posilnenie postavenia ľudí, aby sa zdravšie voľby, zdravia a odstraňovanie disparít. V roku 2010, Spojené Štáty sám videl 222,520 nových prípadov rakoviny pľúc a 157,300 úmrtí, podľa National Cancer Institute. Fajčenie je jedným z popredných rizikové faktory tohto ochorenia.
Toto zahŕňa, z prvej ruky, fajčenie a pasívne fajčenie.

Pasívne fajčenie je dym, ktorý dýchate od ostatných ľudí. To môže stále pretrvávať v miestnosti, dokonca hodín po fajčiar opustil. Spôsobené zúženie vencovitých tepien. Je to spôsobené kontrakcie hladkého svalstva tkaniva v cievnych stien. Príznaky variant angina pectoris patrí zvýšenie srdcovej frekvencie, tlak a bolesť na hrudníku.

ADVERTS
Stimeo Patches
V Stimeo Patches je penis dlhší a zvýšenie jeho obvod. Robia krvného obehu rýchlejšie a zlepšiť sexuálne pocity.

Okrem toho, čo vám lepšie videnie, mrkva tiež pomáhajú chrániť váš zrak. Štúdium v Bostone na Brigham and Women ' s Hospital, že jesť karotenoid-bohaté jedlo bolo spojené s 36% nižšie riziko, že hlavnou príčinou závažných strata zraku vo vyššom veku - vek súvisiace makulárnej degenerácie. V tejto štúdii, výskumníci sa snažili pochopiť rizika pre kardiovaskulárne ochorenia u starnutia prisťahovalcov (vek 50 a viac) a analyzované, či zdravotného poistenia hrá úlohu v tomto riziko. Pomocou národne reprezentatívnu vzorku z CDC je National Health and Nutrition Examination Survey z roku 2007 do roku 2012, sa pozrel na kardiovaskulárne riziko chorôb, zdravotného poistenia, a faktory, ktoré môžu byť prekážky zdravotnej starostlivosti pre prisťahovalcov.

Z 1,920 starnutia prisťahovalcov študoval, väčšina (1,607) bol v USA pre najmenej desať rokov, zatiaľ čo zvyšok boli posledné prisťahovalcov, so prišli v USA za posledných 10 rokov.

Vedci vo svojich laboratóriách môže vidieť, čo sa stane, keď kyseliny reaguje na alkalického, ale to, čo sa deje vo vnútri organizmu je ťažšie povedať. Môžete robia tvrdenia o tom, čo sa stane na tráviaci systém v závislosti na potraviny. Kyslé potraviny bude krvi, lymfy, a sliny viac kyseliny a spôsobiť nižšie pH číslo, pričom alkalické foods bude robiť opak, zvýšenie pH číslo. Hookworms zadajte orgán v oblasti, ktorá priamo prichádza do kontaktu s výkalmi - contanimated pôdy. Vidieť častejšie na Juhu, tieto parazity sú vhodné na ideálne žiť v ľudskej bytosti. Tradične zomrú po plazenie niekoľko centimetrov pod povrchom vrstvy kože. Zápal zvyčajne dochádza v dôsledku týchto parazitov ľudí a spôsobuje ochorenie nazývané stiahol erupcia", ktoré môžu trvať niekoľko týždňov alebo mesiacov, v závislosti od jej závažnosti.

Vitamín C je tiež nevyhnutný pre zdravú kostnú formáciu a ľudí trpiacich sennou nádchou môže profitovať. Jedným zo spoločných znakov srdce porucha je palpitation. Toto sa týka informovanosti tep, a väčšina z vás bude mať pravdepodobne zažil to už.


To je často popisovaný ako preskočiť na tep, pri ktorom je pauza, ktorá nasleduje nezvyčajne silný tep. To môže tiež byť opísaný ako rýchly alebo nepravidelný srdcový tep. Toto je spoločným znakom srdcovej arytmie, pričom srdce má abnormálne rytmy. Ďalší spoločný prejav je závraty alebo svetlo-hlavy. To je samozrejme orientačné niekoľkých iné ochorenia, ako je anémia, dehydratácia, diabetes a veľa viac, ale tiež môže byť príznakom ochorenia srdca. To by malo byť správne vyhodnotiť lekárom, naučiť sa základnú príčinu.

stetoskop zdravie lekára

Zvládať stres. Stres je spojené s ochorením srdca v mnohých ohľadoch. To môže zvýšiť krvný tlak. Extrémny stres môže byť "trigger" pre infarkt.


Tiež, niektoré bežné spôsoby, ako zvládať stres, ako napríklad prejedanie sa, nadmerné pitie a fajčenie, sú zlé pre vaše srdce. Niektoré spôsoby, ako pomôcť zvládnuť stres zahŕňa cvičenia, počúvanie hudby, zameranie sa na niečo pokoj alebo pokojný, a meditáciu. Nutraceutical výrobky, ktoré sa používajú na považuje za alternatívnu medicínu, ale teraz výskumu vykazuje význam nutraceuticals našej každodennej stravy. Švajčiarsky Vied tím Výskumníkov. Nové štúdie potravín, vedcov ukazujú, že tam je oveľa viac potravín vedy, ako sme mali previousely veril. Analýza potravín bol raz obmedzené na jeho chuť a výživové hodnoty, kým len nedávno. Tam je veľa nových dôkazov sa teraz ukazuje, že niektoré zložky potravín možno funkcia výrazne prepojenie medzi potravín a zdravia.