Články, Označené S "Chorobou"

zdravotné poradenstvo wellness zdravotnej starostlivosti

Už ste niekedy boli tak unavení, že si sa cítil, akoby vaša hlava bola ísť na prasknutie? Možno ste počuli, že "užívať aspirín a deň bude vaše srdce útoky preč". V skutočnosti Aspirín má pomôcť vaše srdce, salicyca kyseliny v aspirín pomáha udržať krviniek z zhlukovanie spolu a lepenie na arteriálnej steny. Tým sa znižuje riziko srdcových ochorení. Okrem aspirín, potraviny a byliny, v tomto článku sa budeme diskutovať o tom, o aký druh Čínskych bylín tradičnej Čínskej lekári používajú pri liečbe srdcových chorôb. Vezmite prosím na vedomie, že Čínske lieky boli po viac ako 4000 rokov aj pred vznikom západnej lieky. Pred liečba môže byť vykonané mali by ste sa poradiť s odborníkom, pokiaľ ide o Príznaky Ochorenia Srdca, že ste sa stretli. Budú schopní presne určiť príčinu vašich príznakov a rozpozná, ktorý typ ochorenia srdca môže byť trpí. Budú vykonávať ďalšie vyšetrovanie, než sa pýtať otázky, a budú formulovať liečebný plán, ktorý je najviac pravdepodobné, že výnos úspešné výsledky.

V holistickej výživy budete jesť prírodné potraviny, vyhnúť vysoko spracovaných potravín, jesť s mierou potraviny s vysokým obsahom tuku a cukru. Prírodné potraviny, ktoré sú zahrnuté v holistický stravy sú zeleniny, celozrnných výrobkov, rýb, hydiny, mäsa, čerstvé šťavy, bylinné čaje a kávové náhradky. Čerstvo pripravené potraviny poskytujú viac energie a sú lepšie pre vašu pohodu, ako to bolo predtým pripravené potraviny.

Okrem toho, čo správny výber potravín, môže pomôcť zabrániť budúcich zdravotných problémov, ako je cukrovka, ochorenia srdca, vysoký krvný tlak, obezita a rakovina. Expozície znečisťovanie ovzdušia tiež zvyšuje riziko srdcových ochorení a mŕtvice.
Desať rokov trvajúcej štúdie preukázali priamu súvislosť medzi znečistením vzduchu a ateroskleróza, ktoré je zúženie alebo upchatie tepien spôsobené nahromadenie plaku.

Jeden dominantný prvok v modernej medicíny vidí ochorenia, ako v podstate proces, ktorý pretrváva cez jednotlivcov v mierne odlišných formách: ochorenia je abstraktná také, ktoré je realizované rôznymi spôsobmi (Carter 2003: Whitbeck 1977). Ale keďže ochorenie je biologický uraziť, odlíšiť ju od zranenia je veľmi ťažké. Možno zranenia nie sú procesov v zmysle príslušných ale udalosti. Táto esej sa predpokladá, že koncepčné otázky choroby, úrazy a iné zdravotné podmienky sú podobné dostatočný, aby nám dal toto vymedzenie problém stranou. Postihnutie je ďalším dôležitým a zanedbávané tému zdravie a dobre-bytosť. To sa bude riešiť tu len trochu, pretože to by nás príliš ďaleko do cudziny. Keď tepien v srdci stať kalená v dôsledku ich "zaplnili" s nechcené tukové usadeniny a cholesterolu, toto je miesto, kde kardiovaskulárne problémy rozvíjať, ako sú: ochorenie srdca , infarktu myokardu, cievnej mozgovej príhody a anginy pectoris.

S každým typom ochorenia kapiláry sa budú poškodené a naopak, posilnením ich, každý chorý štát bude pomohlo.

Kapiláry, dodávky potravín, kyslík, a hormónov, na každej bunky v tele. Oni tiež odstránenie odpadových produktov z metabolizmus a choroby. Keď kapiláry sú silné, riziko infekcie je značne znížené a infekcie sú rýchlo zhodiť. A lyžice majonézy obsahuje 5 mg cholesterolu, čo je o 1,7 percenta denný odporúčaný príjem cholesterolu. Podľa centra pre kontrolu Chorôb, nadbytočný cholesterol príjem môže viesť k buildups vo vašich tepien. To môže potenciálne viesť k srdcových ochorení, mŕtvice, a podobné zdravotné problémy. Hoci konzumácia kávy môže zlepšiť chronický zápal, nie je vhodné pre každého. Tehotné ženy by sa mali vyhnúť pitnej kofeínové kávy, pretože by to mohlo poškodiť ich nenarodené dieťa.

Ďalšie možné vedľajšie účinky kávy patrí pálenie záhy, nespavosti a podráždenosti. Poraďte sa so svojím lekárom pred začiatkom piť kávu ako súčasť anti-poburujúce diétu, aby sa uistite sa, či je pre vás bezpečné.

Obštrukcia alebo upchatie čreva spôsobené opuchom a tvorbou jazvy je všeobecný zdravotný problém súvisiaci s týmto ochorením. Crohnova choroba môže tiež spôsobiť vredy, alebo vredy, že tunel cez dotknuté územie do okolitých tkanív, ako močového mechúra, vagina, alebo kože. Tunely, tzv fistulas, často nakazí. Niekedy fistulas môže byť liečená s liekom, ale v niektorých prípadoch je operácia je nevyhnutná. Asi jedna tretina ľudí, ktorí rozvíjať Crohnova choroba, majú problémy okolo ritného otvoru. Malé trhliny nazýva trhliny môžu aj pokrok v sliznici hlienu membrány konečníka. V kôz, tráviaci proces fermentácie v bachore vytvára produktu, plynu, súvisle vypovedal ako belches. Ak tieto plyny pasce vo vnútri bachore, nadúvanie vyskytuje. To je veľmi nebezpečný stav, v skutočnosti život ohrozujúci jeden. Príznaky vidieť v nafúknutý kozy sú hlavne bolesť, ukazujú kozy, depresie, brúsenie zubov, zarážajúce sa použitím nohy atď. Rozšírené štát robí nafúknutý koza dostať dole, s respiračné zlyhanie a iné komplikácie.