Health & Fitness Obchod

zdravie svete stetoskop

Všetky Oregon lekárov, iných poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a laboratorians zákon vyžaduje, aby správa niektoré choroby a podmienkach na miestnom zdravotnom oddelení (pdf) Niektorých prípadoch sú predmetom obmedzenia (OAR Divízie 19) na školskej dochádzky, denná starostlivosť dochádzky, starostlivosť o pacienta, a manipulácia s potravinami.


Antimikrobiálna rezistencia (AMR) je globálne zdravie hrozbou. Príčiny a prispievatelia do AMR sa líšia, ale zahŕňajú selektívne tlaky do nadužívanie antibiotík, genetické prvky a neštandardné infekcie prevencii a kontrole postupov. Infekcie Choroba a Zdravie je v prvom rade týka prevencie a kontroly infekcií na ľudské zdravie.

V tejto, prvej virtuálnej v špeciálnom vydaní časopisu sme zostavili výber z článkov, ktoré súvisia s jedným z najväčších problémov našej doby - AMR. Články zahrnuté v tomto špeciálnom vydaní patrí široký rozsah tém, z antimikrobiálnej správcovstvo, vedomosti a postoje k antibiotiká, stanovenie postupov a náklady. Články kryt rôznorodých zdravotných nastavenia, vrátane nemocníc, všeobecných postupov a širšie verejné zdravotné hľadiská. Osobitný problém poskytuje skvelý príklad, ako denník slúži ako dôležitý platformu pre výskum v zdravotníctve a jednoznačne prispieva k infekcii prevencia a kontrola program na medzinárodnej úrovni.

Táto forma chelatačné terapia zahŕňa použitie IV prístroje a EDTA, že je široko používaná skratka pre chemická zlúčenina ethylenediaminetetraacetic kyseliny. EDTA, na chelatačné činidlo, nie len pomáha čistiť škodlivé látky ako napríklad olovo, urán, niklu a vápniku je uložená v arteriálnej steny, ale tiež zlepšuje krvný obeh, posilňuje imunitný systém a potláča tvorbu voľných radikálov.

S pomalý tok EDTA z fľaše cez IV a nakoniec do pacienta žily a krvného obehu výsledky v návratu hodiny pre mnohých potenciálnych ochorenia srdca obetí. Chelatačné terapia je nielen užitočné, ako atraktívnu alternatívu, aby sa vyhla operácii, ale tiež má schopnosť zlepšovať funkciu mozgu, pretože táto forma terapie je obzvlášť užitočné pri liečbe arteriálnej upchatie v hornej časti tela.

Pracovná skupina z CDNA bola zvolaná v roku 2001 na revíziu a rozvoj štandardné dohľadu prípade definície pre všetky národnej oznamujú chorôb pre hlásenia NNDSS. Dohľad prípade definície boli postupne vytvorené na základe konsenzu prístup počas viacerých rokov.

V Prípade Definície Pracovná Skupina v súčasnosti zahŕňa členov zastupujúcich všetkých jurisdikciách a Austrálska Vláda Ministerstvo Zdravotníctva, Verejného Zdravia Sieť Laboratórií, OzFoodNet, na Kirby Ústav, Národné Stredisko pre Imunizácie Výskumu a dozorných a iných prenosných chorôb odborníkov.

Laboratórne prípade definície predtým vyvinutý Verejného Zdravia Sieť Laboratórií tvorili základ pre dohľad prípade definícií, s klinické a epidemiologické prvky pridané, ako je to vhodné.

Nesprávne druhy alebo úrovne dobré a zlé baktérie v črevách, alebo črevné dysbiosis, môže prispieť k tomuto procesu abnormálne stimulácia imunitného systému. Výskum podporuje silný možnosť, že takáto stimulácia môže byť zosilnené tým, že interakcia baktérií s potravinami lektínov. To je veril, niektorí, že to môže ďalej zhoršovať čriev zranenia a autoimunitné ochorenia. Tento koncept je akceptáciu a uznanie tým, že lekári v jednej forme, hygiene teória. To je špekuloval, že naše črevné baktérie sa stali zmenený, zvýšené hygienické a nadmerné užívanie antibiotík a že tento jav môže hrať významnú úlohu v stúpa výskyt autoimunitných chorôb, napríklad cukrovky, artritídy a chronických črevných chorôb, ako je Crohnova choroba a syndróm dráždivého hrubého čreva.

Sexuálne Prenosných Chorôb - zodpovedné za prevenciu a kontrolu päť vykazovateľných pohlavne prenosných chorôb; koordinuje štátu, verejného zdravia odpoveď na STD epidémie vrátane reporting, sledovanie, epidemiologická pohovory a vyšetrovanie, skríning, diagnostiku, liečbu, partner postúpenie a služieb partnerov. Päť vykazovateľných pohlavne prenosných chorôb sú venerologický vred, Chlamydia trachomatis infekcie, kvapavka, pohlavne prenosných panvové zápalové ochorenia, a syfilisu. Celoštátne vzdelávacie aktivity sú k dispozícii na zníženie riskantné sexuálne správanie a riziko infekcie, a opätovnej infekcie s sexuálne prenosných chorôb. Časť zamestnancov poskytuje konzultácie a technickú pomoc miestne zdravotné oddelenie a súkromných poskytovateľov zdravotnej starostlivosti na testovanie, diagnostika, liečba, a epidemiologická pohovory a vyšetrovanie pacientov, sexuálnych partnerov a iných ohrozených osôb infikovaných alebo vystavená na sexuálne prenosných chorôb.