Sa Chagas Ochorenia Predstavujú Zdravotné Riziko Pre Kanaďania?

zdravotné poradenstvo

Ste na riziko ochorenia srdca? Existujú dva hlavné typy Artritídy: Osteoartrózy a Reumatoidnej Artritídy, Keď ide o starších ľudí, najčastejší typ artritídy je artróza. To je spôsobené opotrebovaním; čím sme starší, tým viac sme využili naše kĺby prostredníctvom našich životov. Približne osem miliónov ľudí v BRITÁNII sú ovplyvnené tento typ artritídy. Hlavný problém v nosology je, že choroby často nie je možné definovať a klasifikovať jasne, najmä keď spôsobiť alebo patogenéze sú neznáme. Tak diagnostické ide často len odrazom príznak alebo súbor príznakov ( syndróm ). Leukémia (Americká angličtina), alebo leukémia (British English) (z gréckeho leukos λεύκος - biele, a haima αίμα - krv) je typ rakoviny krvi alebo kostnej drene, vyznačuje sa abnormálne zvýšenie nezrelých bielych krviniek nazývaných "výbuchy". Leukémia je široký pojem, ktorý pokrýva spektra chorôb. Zase, je súčasťou aj širšiu skupinu chorôb, ktoré ovplyvňujú krvi, kostnej drene, srdca a lymfatické systému, ktoré sú všetky známe ako hematological neoplasms. Leukémia môže tiež spôsobiť zlyhanie viacerých orgánov.

Zelenina, ovocie, niektoré fazule a obilniny obsahujú vysoké množstvo rastlinné pigmenty známy ako flavonoidy, ktoré poskytujú zdravé ochrane proti srdcovým chorobám. Bohužiaľ štúdia ukazuje, že strava s vysokým podielom komplexných sacharidov môže zvýšiť uvoľnenie príliš veľa inzulínu reagovať na sacharidov v strave. Druh a množstvo sacharidov potraviny môže byť potrebné individuálne sledovanie. Constructivists sú zvyčajne revisionists. Majú tendenciu povedať, že koncepty zdravia a choroby medicalize správanie, ktoré prestávky noriem alebo nedokáže nejakým spôsobom v súlade s naše hodnoty a nevieme, ako bolesť, tak bolestivé štáty počítať ako choroby: nepáči sa nám tuk ľudí alebo drunks, tak obezity a alkoholizmus počítať ako chorôb. Constructivists sa často, aby tomto prípade so špeciálnymi sila úderu keď príde na duševné poruchy.

Prevencia: je v každom prípade lepšie hľadať spôsoby, ktorú môžete odvrátiť ich na vypnutie šancu, že máte rodinu predkov srdcových chorôb. Môžete sledovať zvuk spôsob života, jesť dobre a cvičenie každý deň uvoľnite svoje telo na hrozné cholesterolu, ktorý vás vyzve, je bezmocný srdca. O dobu, po ktorú srdcové problémy zistené, že príčinou (ateroskleróza), je zvyčajne veľmi rozšírené, so postupoval po celé desaťročia. Nie je preto väčší dôraz na prevenciu aterosklerózy úpravou rizikové faktory, ako je zdravé stravovanie, cvičenie, a vyhýbanie sa fajčeniu. Ischemická choroba srdca je najčastejšou príčinou smrti v Spojených Štátoch.

To je aj hlavnou príčinou invalidity. Existuje veľa vecí, ktoré môžu zvýšiť riziko ochorenia srdca. Oni sa nazývajú rizikové faktory. Niektoré z nich nie je možné ovládať, ale existuje mnoho, ktoré si môžete ovládať. Učenie sa o nich môže znížiť riziko srdcových ochorení.

Bolesť na hrudníku je spôsobené tým, že krvné cievy v srdci dočasne blokovaný hore. To je tiež spôsobené nedostatočný prívod kyslíka do srdcového svalu alebo ischemickej pretrvávajúce bolesti na hrudníku by byť jednoznačný náznak choroby srdca. Ischemická choroba srdca je všeobecný termín, ktorý sa používa na poruchy, ktoré majú vplyv na srdce. Existuje niekoľko typov srdcové ochorenia, ktoré patrí kardiomyopatia, kardiovaskulárne ochorenia, srdcové zlyhanie, ischemická choroba, vencovité, hypertenzná, a valvular heart disease. História, pričom je veľmi dôležité pre zdravotníckych pracovníkov najmä ak ste trpia srdcového ochorenia. Potrebujú vedieť, história srdce poruchou, že ste na správnej diagnózy a najmä pre liečebné metódy, ktoré je potrebné vykonať. Keď idete na svojho lekára a ste sa spýtali veľa otázok o anamnéze srdcové poruchy, máte k pacientovi a odpovedať pravdivo, pretože informácie, ktoré žiadajú sú životne dôležité.

Ako rodičia nie sú v ľahkosti, s osvojené dieťa, pretože ich genetical histórie.

Po druhé je určené rodičia stále žijú v strachu o zmene myslenia matky dieťaťa na drvenie ich zdravý a milujúci nádeje. Tak vo svetle pozitívne možnosti darovanie vajíčka, spermie, darcovstva a náhradné materstvo je jediný spoľahlivý počítadlo pre homosexuálov, ktorí dávajú prednosť genetical vzťah cez prijatie. Preto náhradné materstvo sa stáva preferovanou cestou pre homosexuálne páry, ktoré si chcú užiť otcovstvo. Crohnova choroba je celoživotné stave, v ktorej časti tráviacej sústavy stať vážne zapálené, spôsobuje celý rad príznakov, ako sú hnačky, bolesti brucha, únava a strata hmotnosti.

Jej príčiny sú neznáme, ale imunitný systém je známe, že zohrávajú úlohu. Často vysiľujúce stav, odhaduje sa, že postihujú okolo 620,000 ľudí vo veľkej BRITÁNII.