Tri Bežné Choroby Zmluvne Strany Farmárov

Tri Bežné Choroby Zmluvne Strany Farmárov

V posledných rokoch sa zdá, existuje rastúce epidémie ľudí, ktorí trpia na chronické tráviace a autoimunitné podmienky. Udržiavanie prietoku do mozgu, aby sa zabránilo problémy s pamäťou tam musí byť dostatočný prietok krvi do mozgu. Keď primerané prietok krvi nie je zachovaná, mozgu a pamäť začať vykonávať zle. Nedostatok krvi do mozgu, je často spôsobené tým istým problémom, ktorý vedie k ochoreniu srdca a cievnej mozgovej príhody: a usadeniny cholesterolu a tuku v tepnách. Tento stav nie je len dá predísť prostredníctvom stravy, je to ešte aspoň čiastočne reverzibilný. Hlavnou príčinou kardiovaskulárnych ochorení - upchaté tepny v srdci a mozgu, je príliš veľa nasýtených tukov v potrave. Udržať váš príjem nasýtených tukov, nízke varenie s malým množstvom kvapaliny, oleje, ako olivový alebo repkový olej. namiesto margarín alebo maslo, a tým minimalizovať príjem tučných jedál, ako plnotučné majonézy, bohaté dezerty a mastné mäso.

A-D-V-E-R-T-S
EffectEro
EffectEro poskytuje silné erekcie do 30 minút spotreby. Zvyšuje libido. Zvyšuje výdrž pri pohlavnom styku.

Červená fazuľa poskytujú mnoho nutričných vlastností, ktoré podporujú zdravie obličiek. Obsahujú veľa rozpustné a nerozpustné vlákniny a majú nízky obsah tuku, ktorý zlepšuje kardiovaskulárne zdravie a pomáha udržiavať krvný tlak nízky.

Vysoký obsah vlákniny v červená fazuľa tiež pomáha stabilizovať krvný cukor. Červená fazuľa sú málo sodíka, cukru a cholesterolu, a sú výborným zdrojom nízkotučné bielkoviny. Pre rastlinný zdroj, červená fazuľa poskytovať širokú škálu aminokyselín. 3,5 oz. porcia červená fazuľa obsahuje takmer 9 g vlákniny -- o 30 percent odporúčaného denného množstva - a viac ako 8 g bielkovín, ale to má prakticky žiadne nasýtených tukov. Červená fazuľa poskytnúť aj horčík a draslík. Nedostatky v horčíka a postassium môže zvýšiť riziko vzniku obličkových kameňov.

Dnes sme sa nemusíte báť toľko o hladovanie, ale stále sú dôležité lekcie poučiť sa z minulosti. Pretože spoločných prístup na zubné kefky a čistiace prostriedky, ktoré väčšina z nás za samozrejmosť, kvalita človeka a zubov je väčšinou myšlienka ako dôkaz pre svoje ústne hygienické návyky. Rovnako ako to urobil pre ľudí, Edo, aj keď to môže tiež poukazujú na rozdiely v sociálnom postavení, čo pre nás znamená schopnosť dovoliť pravidelnej starostlivosti o chrup a orthodontics. A čo je najdôležitejšie, či už v dôsledku nepravidelného profesionálne čistenie, oneskorenie liečby, alebo neschopnosť kefky a nite na dennej báze, stav jednej je zubov dokáže predpovedať zdravotných dôsledkoch pre budúcnosť. Nikto rád volať na tiesňové zubných lekárov v Murray.

Zdravie a choroba, podobne ako mnohé iné pojmy, nie sú ani čisto vedecké ani výlučne súčasťou zdravý rozum. Oni majú doma v oboch vedeckých teórií a každodenné myslel. Čo vyvoláva problém za žiadne filozofické úvahy: predpokladajme, že sme skúste povedať, čo zdravie a choroba naozaj sumu, z ktorej vyplýva, že vedecké koncepcie by sa mali zaradiť fakty o svete. Ak obrázok skončíme s odchyľuje príliš ďaleko od ľudových myslel, že by sme sa mali obávať? Možno si myslíte, že bežný jazyk kladie obmedzenia na koncepciu zdravia, ktoré je potrebné dodržať, a že ak budeme pohybovať príliš ďaleko od bežného používania sme prestali hovoriť o zdravie a začal hovoriť o niečom inom. Okrem toho, v skutočnosti nie je možné tvrdiť, že vedecké a materčine používa pojmy sú plne nezávislé, keďže rozvoj vedy ovplyvňuje každodenné myslenie, a mnoho vedeckých koncepcií začať v predvedeckého kontextoch a niesť známky tých, pôvod hlboko do svojej kariéry.

Cesnak bol spojené s nižším rizikom niekoľko typov rakoviny. Kým cesnak obsahuje viacero ochranných komponentov, síry, zlúčeniny v cesnaku sú myslel, že zohrávajú významnú úlohu v rakoviny, zníženie rizika. Výskum recenzia zverejnená v Marci 2001 otázku "Americká Spoločnosť pre Nutričných Vied" skúmal 19 štúdií na cesnaku a rakovina prepojené surové alebo varené cesnak na zníženie rizika žalúdka a hrubého čreva a rakoviny. Avšak, cesnak doplnkov, vrátane prášku doplnky, neprejavili ochrannú úlohu. Okrem toho autori štúdie poznamenať, že si uvedomil, prínosom by mohlo byť vysvetlené tým, že časté spotrebiteľov surové alebo varené cesnak majú tendenciu jesť veľa zeleniny - výživy, ktoré tiež znižuje riziko vzniku rakoviny. Viac je potrebný výskum s cieľom lepšie pochopiť vplyv rôznych foriem cesnak a rizikom rakoviny.